Laisvalaikis Tenerifėje

Tenerifėje gausu įvairiausių pramogų, tad jei norėsite paįvairinti poilsį – siūlome idėjas Jūsų poilsiui Tenerifėje:

Delfinų ir banginių stebėjimo ekskursijos

Atraskite Atlanto vandenyno žavesį ir nuostabiai žaismingus delfinus ir banginius. Dienos ekskursijos su profesionaliais gidais leis Jums pajusti nepakartojamas emocijas ir neišdildomus įspūdžius!

Tinka Jums, jei:

  • Dievinate vandens pramogas ir laukinę gamtą
  • Norite išmokti daugiau apie vandens pasaulį ir gyvūniją
  • Norite pamatyti Tenerifę iš vandenyno pusės
  • Norite pamatyti delfinus ir banginius jų natūralioje aplinkoje

Plaukimas jūrinėmis kanojomis su delfinais ir nardymas stebint vandenyno vėžlius

Plaukdami jūrinėmis kanojomis turėsite unikalią galimybę susipažinti su penkiomis skirtingomis delfinų rūšimis, mėgautis nuostabiais pakrančių ir vandenyno vaizdais, nardydami – susipažinti du didžiaisiais vėžliais, kurie užburia savo didybe.

Tinka Jums, jei:

  • Dievinate vandens pramogas ir laukinę gamtą
  • Norite išmokti daugiau apie vandens pasaulį ir gyvūniją
  • Norite pamatyti Tenerifę iš vandenyno pusės
  • Norite pamatyti delfinus ir vėžlius jų natūralioje aplinkoje
  • Plaukimo kanojomis patirtis nebūtina, instruktuojama vietoje

Nardymas

Tenerifė garsėja ramiu ir nardymui itin tinkamu vandeniu visus metus, tad unikali proga išbandyti nardymą ir Jums. Pusės dienos instruktavimas ir Jūsų laukia nuostabus povandenis pasaulis, kuriame pamatysite ir įvairiaspalves žuvis, žaviąsias rajas, didinguosius vėžlius.

Ekskursija į La Gomera

Pažink salos La Gomera gražiausias vietas ir autentišką kultūrą, lydint profesionaliam gidui. Ekskursijos metu susipažinsite su Kanarų archipelagu, nuostabiu Teidės ugnikalnio vaizdu, legendiniais Torre del Conde San Sebastiane kraštovaizdžiais.

Loro Parque

Pasaulyje žymiausias zoologijos sodas ir nuotykių parkas, kuriame pamatysite oras, jūrų liūtus, delfinus, spalvingąsias papūgas, jaguarus, pingvinus ir nesuskaičiuojamą galybę kitų gyvūnų, roplių ir paukščių. Loro parke vyksta orkų pasirodymai, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, užkandžių ir poilsio erdvės. Šią vietą itin myli šeimos su vaikais!

Teidės ugnikalnis

Teidės ugnikalnis pripažintas saugoma UNESCO paveldo vieta – čia atsiveria nuostabūs ugnikalnio suformuoto kraštovaizdžio vaizdai. Teidės ugnikalnis – aukščiausias visoje Ispanijoje, jo aukštis siekia 3718 metrų. Čia galite mėgautis laiku Teidės nacionaliniame parke, dalyvauti naktinėse ekskursijoje ugnikalnio prieigose, pasitikti ir palydėti saulę, sukurdami romantiškiausias gyvenimo akimirkas.

SIAM vandens parkas

Tai didžiausias vandens parkas ne tik Tenerifėje, bet ir visoje Europoje! Čia Jūsų laukia didžiausių dirbtinių bangų baseinas, kuriame bangos būna net 11-os namo aukštų dydžio; vertikalus Jėgos bokštas, kuriuo leisdamiesi pasijusite lyg Indiana Jones nuotykių herojai; Drakono kelias, Dingęs miestas, daugybė vandens atrakcionų vaikams ir suaugusiems!

Plaukimas povandeniniu laivu

Plaukdami povandeniniu laivu (submarine) mėgausitės nuostabiais povandeninio pasaulio vaizdais, išgirsite daug istorijų ir pasakojimų iš profesionalaus gido. Jus užbus tiesiog nenusakomas jausmas stebint povandeninį pasaulį pro povandeninio laivo langus!

Tenerifėje gausu vandens sporto (buriavimas, kaitavimas, vandens motociklų, žvejybos), oro sporto (parašiutizmas, parasparniai), žygių, įvairių ekskursijų, degustacijų veiklų – atvykite ir atraskite žaviąją Tenerifę!